• Masz już naszą aplikację?

     • Jesteśmy #PierwszePrzedszkolewPolsce, które ma bezpłatną, oficjalną aplikację do pobrania ze sklepu Play lub AppStore. Dzięki tej aplikacji można wspierać Nasze Przedszkole - wystarczy pobrać, zalogować się i podać nr karty płatniczej. Robiąc zakupy stacjonarnie lub internetowo u naszych Partnerów przekazujecie środki na nasze cele. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają :)

     • Ogłoszenie - Akademia Przedszkolaka SP 34

     • Przekazujemy informację

                                                                                      Drodzy Rodzice!

              Kochane dzieci!

      W związku z aktualną sytuacją  epidemiczną, zajęcia

      w Akademii Przedszkolaka w SP 34 w Chorzowie

      w miesiącu październiku nie odbędą się

     • Ubezpieczenie na rok szkolny 2020/2021

     • Przekazujemy Pańswtu informajce dotyczące ubezpieczenia NNW Twoje Dziecko w firmie Aviva. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami i wybór odpowiedniego wariantu oraz opłacenie składki przez link podany na dole. Ubezpieczenie płatne jest do 15 października. W razie wątpliwości, pytań lub trudności z logowaniem proszę kontaktować się z przedstawicielem: Pani Barbara Rudzka tel. 502 077 497.

       

        

      Szanowni Państwo,

      bardzo dziękuję za zainteresowanie ofertą ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków Twoje Dziecko na nowy rok szkolny 2020/2021

      Przesyłam sześć wariantów zakresu ochrony .dla naszych pociech .Możesz wybrać taki pakiet jaki chcesz - dla każdego dziecka może być inny.Ubezpieczenie zawierasz on-line , bez wychodzenia z domu .Wystarczy że klikniesz w link, wybierzesz wariant , wpiszesz dane ,wykonasz przelew .Twoje dziecko będzie miało ochronę  przez 24 h na całym świecie Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia poniżej w załącznikach 

      link do formularza elektronicznego, który umożliwi dołączenie dziecka do ubezpieczenia:

       

      https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=F6A1A4F42BB2700C22FC8AA892D4A53F07F852C3

       

      pozdrawiamBarbara Rudzka

                                                                                               Masz pytania zadzwoń

       

      502 077 497

     • Zaczynamy! 1.09.2020

     •  Szanowni Rodzice,

      Przyprowadzając pierwszego września dziecko do przedszkola prosimy o dostoswanie się doobowiązujących w Przedszkolu procedur związanych z sytuacją edpidemiczną:

      Przyprowadzanie dziecka do placówki

      1. Rodzic przyprowadzając dziecko do przedszkola oczekuje na pracownika w przedsionku. Nie wchodzi do budynku. W przedsionku może znajdować się tylko jeden rodzic ze swoim  dzieckiem lub dziećmi.
      2. Rodzic powiadamiania dzwonkiem przy drzwiach pracownika placówki o przyprowadzeniu dziecka. Rekomendujemy naciśnięcie dzwonka w rękawiczce, przez np. chusteczkę lub po wcześniejszym zdezynfekowaniu rąk (rodzic/opiekun dziecka zaopatruje się sam w środki ochrony osobistej)
      3. Rodzic cierpliwie czeka na pojawienie się pracownika placówki, który przeprowadzi wstępny wywiadu na temat stanu zdrowia dziecka i jego samopoczucia oraz dokona pomiaru temperatury dziecka. Dziecko z temperaturą do 37st.C może uczestniczyć w zajęciach opiekuńczych na terenie placówki.
      4. Zobowiązuje się rodziców do utrzymywania co najmniej 2 metrowych odległości od innych osób w tym pracownika przedszkola.
      5. W przypadku stwierdzenia braku przeciwwskazań do uczestnictwa dziecka w zajęciach opiekuńczych, pracownik placówki odbiera dziecko od rodziców, odpowiedzialny za zaprowadzenie dziecka do szatni, pomoc w przebraniu się, umycie z dzieckiem rąk, zaprowadzenie do wyznaczonej sali. Pracownik przekazuje nauczycielowi zdobyte w wywiadzie informacje.
      6. Zobowiązuje się rodziców do przypilnowania, aby dzieci nie przyniosły do placówki niepotrzebnych przedmiotów lub zabawek z domu.
      7. Do placówki dzieci należy przyprowadzać do godziny 8.15. Po tej godzinie przedsionek jest dezynfkowny i placówka nie będzie przyjmowała dzieci.

       

      1. Odbieranie dziecka z placówki
      1. Rodzic odbiera dziecko przy wejściu frontowym.
      2. Rodzic powiadamia dzwonkiem do drzwi pracownika placówki o przybyciu do przedszkola w celu odbioru dziecka.
      3. Rodzic oczekuje na dziecko w wyznaczonym do tego miejscu utrzymując co najmniej 2 metry odstępu od innych ludzi.
      4. Pracownik placówki odbiera dziecko z sali, myje z nim ręce, pomaga ubrać się w szatni i prowadzi do rodzica.
      5. Wszelkie informacje rodzice otrzymują od nauczycieli poprzez kontakt telefoniczny, oraz od pracownika odprowadzającego dziecko.

      Dziękujęmy i zapraszamy!

     • Nowy rok szkolny 2020/2021

     • Uspokajamy wszystkich rodziców - zaczynamy nowy rok szkolny zgodnie z planem, oczywiście przestrzegając  wytycznych i obostrzeń związanych z sytuacją epidemiczną. Proszę śledzić naszą stronę - zakładka "Rok szkolny 2020/2021", tam będą się pojawiały wszystkie ważne informację związane z orgrnizacją nowego roku, zebraniami dla rodziców oraz obowiązującymi w Przedszkolu obostrzeniami.

     • Wakacje 2020!

     • 26.06.2020 Zaczyamy!

      Dzisiaj zaczynają się Wakacje 2020! Życzymy wszystkim słońca i przede wszystkim zdrowia. Pamiętaj, że i w czasie wakacji można wspierać nasze Przedszkole. Wystarczy pobrać nasz aplikację! Szczegóły w zakładce Aplikacja mobilna :)

     • Dzień Dziecka!

     • Wszystkim dzieciakom - małym i dużym życzymy uśmiechu, radości, spełnienia marzeń i samych słonecznych dni!

     • Dzień Matki już za tydzień!

     • Radość Mam i Dzieciaków

      Przy okazji Święta Wszystkich Mam, każdy może wspomóc nasze Przedszkole! Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, zarejestrować kartę i robić zakupy w sklepach partnerskich! Pamiętaj - nic więcej nie płacisz! Wszystkie informacje w zakładce Aplikacja mobilna. 

     • 18 maja otwieramy Przedszkole

     • 18 maja w poniedziałek otwieramy placówkę tylko dla zadeklarownych dzieci. Prosimy o zapozanie się z procedurami i zastosowanymi środkami ostrożności:

      1. Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dziecko do/z przedszkola oczekują na pracownika w przedsionku.Nie wchodzą do budynku.

      2. Rodzice i opiekunowie są zobowiązani przestrzegć wszelkich środków ostrożności - osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe.

      3. Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola mają zachować dystans społeczny w odniesieniu do pracowników jak i innych dzieci i ich rodziców wynoszący min. 2m.

      4. Do Przedszkola przyjmujemy tylko zdrowe dzieci, bez objawów infekcji.

      5. Zobowiązuje się rodziców do przypilnowania, aby dzieci nie przyniosły do placówki niepotrzebnych przedmiotów lub zabawek z domu.

      6. Do placówki dzieci należy przyprowadzać do godziny 8.15.

      Cała procedura przyprowadzania i odbierania dzieci do/z przedszkola jest wywieszona w przedsionku oraz dostępna u Dyrektora placówki.

      Dbajmy o siebie nawzajem!

       

       

  • Kontakty

   • Przedszkole nr 8
   • (+32) 2465091 Godziny otwarcia Przedszkola: 6.00 -17.00
   • ul. Kochanowskiego 18 41-506 Chorzów Poland
   • 6.00 - 17.00
   • /przedszkole8chorzow/SkrytkaESP
   • Na podstawie art.37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest pan Zdzisław Korzuch, mail:biuro@bitprotect.pl
 • Galeria zdjęć

   brak danych