• Ferie zimowe

• W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi (od 16.01.2017r. do 27.01.2017r.) prosimy Rodziców o wpisanie się na liście w szatni , obecności(tak)lub obecności (nie)dziecka i potwierdzenia podpisem. Informacje są potrzebne ze względu na organizacje pracy placówki w czasie ferii zimowych. Termin zgłaszania: do piątku 13stycznia 2017r. do godz.08:30.

• Święto Babci i Dziadka

• Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na Uroczystość z okazji ich Święta, która odbędzie się w grupie:
            *„Tygrysków” 04stycznia
            *„Motylków” 09stycznia
            *„Jeży” 11stycznia
            *„Biedronek” 13stycznia

• Życzenia Świąteczne

• Drodzy Rodzice z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z całego serca życzymy Państwu, by był to czas wyjątkowy, spędzony wśród najbliższych osób, pełen miłości i zrozumienia, niech mały Jezus na nowo narodzi się w naszych sercach, a Nowy Rok niech będzie pełen radości.

• Odwiedziny św. Mikołaja

• Hoł Hoł Hoł! W końcu nadszedł czas i Św. Mikołaj odwiedzi nas!
            A Kiedy? - 7 grudnia w naszym przedszkolu. Będzie zabawa, prezenty i zdjęcie z Mikołajem.
            Zapraszamy do śnieżnej zabawy!

• "Barbórka" w przedszkolu

• W poniedziałek 5 grudnia w naszym przedszkolu obchodzić będziemy Dzień Górnika. Z tej okazji podczas uroczystości dzieci będą prezentowały program artystyczny przygotowany dla zaproszonych górników, a górnicy opowiedzą nam o swojej ciężkiej pracy. Prosimy o przyniesienie elementów stroju górniczego dziewczynki – wianki, chłopcy – czapki górnicze.

• Światowy Dzień Pluszowego Misia.

• W piątek 25 listopada w naszym przedszkolu obchodzić będziemy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
            Będą konkursy, nagrody i niespodzianki. Prosimy nie zapomnieć, by dzieci w tym dniu zabrały ze sobą swojego ukochanego pluszowego misia do przedszkola !

• Teatrzyk w przedszkolu

• W środę 16 listopada o godz. 11:30 odbędzie się teatrzyk w  wykonaniu agencji artystycznej
            „Kanon” z Krakowa. Obejrzymy spektakl pt.„ Jesień na polanie”.